LAPSET


Tuntiohjelma kevät 2022


Tunnit alkavat 25.1. ja päättyvät viikolla 19. 
Viikolla on 8 talviloma, jolloin ei ole jumppia, myöskään pyhäpäivinä ei ole jumppia. 

Syyskaudella tehty ilmoittautuminen on automaattisesti voimassa sekä syksylle että keväälle. 

Tiedotamme muutoksista sähköpostitse hoika jäsenpalvelun kautta!
Muistathan päivittää muuttuvat tietosi suoraan hoika rekisteriin tai seurasihteerille.


KLAUKKALA

Joukuevoimistelu

8-10 vuotiaille

Tiistaisin klo 16-17 sekä

 lauantaisin klo 10-11

Uotilan koulu ja Syrjälän koulu

Mia Carlsson

Valma Mäenpää/ Saaga Koskinen

Joukkuevoimistelu

10-12 vuotiaille

Tiistaisin klo 17-18 sekä

lauantaisin klo 11-12.30

Uotilan koulu ja Syrjälän koulu

Mia Carlsson 

Valma Mäenpää/ Saaga Koskinen

Joukkuevoimistelu 6-9 vuotiaillePerjantaisin klo 17-18Syrjälän koulu

Mia Carlsson

Valma Mäenpää/ Saaga Koskinen

Telinevoimistelu Kulta ja Timantti

Tiistai klo 17.30-19.30

Torstai klo 17.00-19.00

Mäntysalon koulu

Tiina Leskinen

Diana Väisänen

Telinevoimistelu Hopea

Tiistai klo 16.30-18.00

Torstai klo 16.00-17.30

Mäntysalon koulu

Tiina Leskinen

Aada Malinen, Miia Kaski, Diana Väisänen

Telinevoimistelu Stara

Torstai 

klo 18-19

Mäntysalon koulu

Elina Paananen/
Anu Häkkinen

Saaga Koskinen

Telinevoimistelu Kupari

Torstai 

klo 17-18 

Mäntysalon koulu

Elina Paananen/
Anu Häkkinen

Saaga Koskinen

Telinevoimistelu Pronssi

Torstai 

klo 16-17

Mäntysalon koulu

Elina Paananen/
Anu Häkkinen

Aada Malinen

TÄYNNÄ!

Voimistelukoulu 6-8v.

Torstai klo 17.45-18.45Lepsämän koulu

Katri Koskinen 

Vilma Miettinen

TÄYNNÄ!

Voimistelukoulu 7-9v.

Torstai klo 18.45-19.45Lepsämän koulu

Katri Koskinen 

Vilma Miettinen

Voimistelukoulu

6-8 v.

Lauantai klo 10.00-11.00Harjulan koulu

Elina Paajanen

Diana Väisänen

Freegym 

7-10 v.

Lauantai klo 11.00-12.00Harjulan koulu

Elina Paajanen

Diana Väisänen

Freegym 
9-14v.
Lauantai klo 12.00-13.00Harjulan koulu

Elina Paajanen

Diana Väisänen

NURMIJÄRVI

Joukkuevoimistelu 8-10 vuotiailleMaanantai klo 16:30-17:30 ja lauantai klo 10-11NYK

Irina Toropcina

Miia Kaski

Joukkuevoimistelu 10-12 vuotiailleMaanantai klo 17:30-18:30 ja lauantai klo 11-12:30NYK

Irina Toropcina 

Miia Kaski

Joukkuevoimistelu 6-8 vuotiailleKeskiviikko klo 17-18NYK

Irina Toropcina 

Aada Malinen

Temppujumppa 

4-6 v.

Maanantai klo 17.15-18.00Karhunkorven koulu

Nina Koponen

Vilma Miettinen

TÄYNNÄ!

Voimistelukoulu 

6-8 v.

Maanantai klo  18.00-18.45Karhunkorven koulu

Nina Koponen

Vilma Miettinen

RAJAMÄKI

Freegym 

7-11 v.

Tiistai klo 16.30-17.30Länsikaaren koulu

Nina Koponen

Matias Koponen

Freegym 

7-11 v.

Tiistai klo 17.30-18.15Länsikaaren koulu

Nina Koponen

Matias Koponen

TÄYNNÄ!

Ninjagym

4-6 v.

Tiistai klo 18.15-19.00Länsikaaren koulu

Nina Koponen 

Matias Koponen